ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

با توجه به مسائل و ظرفیت‌هایی که در ایدۂ شما موجود است، حال باید برای نحوۂ روایت داستان خود به استراتژی‌ای کلی برسید. این استراتژی کلی داستانی که در یک خط بیان می‌شود قاعدۂ طراحی داستان شما است. این قاعده به شما کمک می‌کند فرضیه۱ٔ خود را در ساختاری بسیار قوی بگسترانید.


نکتهٔ کلیدی: قاعدۂ طراحی همان چیزی است که داستان را یکپارچه می‌سازد. این قاعده منطق درونی داستان و چیزی است که بخش‌های داستان را به طرز سازمان‌یافته‌ای در کنار هم حفظ می‌کند تا اینکه کیفیت و تأثیر داستان از مجموع آن‌ها حاصل آید. این قاعده همان چیزی است که داستان را بدیع می‌کند.


به طور خلاصه، قاعدۂ طراحی بذر داستان شما و مهم‌ترین عاملی است که داستان شما را بدیع و مؤثر می‌کند. این قاعده گاهی به صورت نماد یا استعاره است (که به صورت نماد محوری، استعارۂ پرجلوه یا استعارۂ ریشه‌ای شناخته می‌شود). اما اغلب چیزی به مراتب بزرگ‌تر از این حرف‌هاست. قاعدۂ طراحی فرآیندی بنیادی را دنبال می‌کند که در مسیر داستان کاملاً رشد می‌کند.

ادامه مطلب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مهدی یاوران Courtney حقوق جزا ورزش های رزمی ساخت کابينت ، کمد ديواري ، ميز تلويزيون ،شلف ، سازه هاي ام دي اف مرجع دانلود زیرنویس فارسی آرایش و زیبایی شیک Serena